O nas

Kreiramo nove trendovske koncepte in vrhunske kreacije za vaše goste in vas kot končne uporabnike. V Sloveniji že več kot 1500 lokacij prodaja naše izdelke!

Misija

Z inovativnim pristopom, mednarodno uveljavljenimi blagovnimi znamkami in enkratno, mlado in
dinamično ekipo želimo končnemu uporabniku pričarati nove izkušnje pitja fantastičnih trendovskih
napitkov. Z našimi premium izdelki deliti, strast in kreativnost s profesionalci v gastronomiji in končnimi
uporabniki. Kreirati nove trendovske koncepte in vrhunske kreacije za vaše goste in končne uporabnike.
Iskanje najboljše kvalitete in spremljanje globalnega trga za naš dolgoročni razvoj, je naše osnovno
vodilo. Trgu bomo ponudili vedno nekaj novega.

Stopite v kontakt

Vizija

Naša prioriteta in namen je ponuditi lokalnemu tržišču izdelke najvišje kakovosti. Premišljeno izbran
portfelj nam bo skupaj z dinamično ekipo, dolgoročno omogočil ostati ena pomembnejših družb v
Sloveniji in regiji.

Stopite v kontakt

250+

Različnih izdelkov

V naši spletni trgovini lahko izbirate med več kot 250 izdelki najkvalitetnejših blagovnih znamk iz gostinstva.

1,800

Prodajnih lokacij

Zaupa nam že več kot 1800 lokalov, gostiln in trgovin po Sloveniji, ki so v svojo ponudbo umestili naše izdelke.

400+

Paletnih mest

Naša široka ponudba že danes obsega preko 400 paletnih mest v lastnih skladiščih.

Naše vrednote

Inovativnost

Vedno imamo inovativno rešitev za stranke v gostinski industriji in povezanih panogah.

Prilagodljivost

Dnevno se prilagajamo željam in potrebam strank.

Dinamičnost

Dinamična ekipa na voljo v vsakem trenutku in povsod po Sloveniji.

Ambicioznost

Vedno želimo biti najboljši partner našim strankam.

Poštenost

Vedno nas vodi pošten odnos do kupca. Pomemben je v prvi vrsti njegov zaslužek z našimi artikli, ki je v veliki večini +400%.

Prijaznost

Naša prijazna ekipa je vedno na voljo za vsa vaša vprašnja!

Profesionalna ekipa

Stopite v kontakt

Tim Papež

Komercialist, Podravsko-prekmurska regija

+386 (0)31 261 809 tim@bar-media.si

Sanja Oprešnik

Komercialistka, Koroško-savinjska reija

+386 (0)40 414 744 sanja@bar-media.si

Danijel Lindič

Komercialist, Dolenjsko-zasavska regija

+386 (0)40 683 295 danijel@bar-media.si

Luka Bonča

Komercialist, Osrednjeslovenska-gorenjska regija

+386 (0)51 236 629 luka@bar-media.si

Tadej Gorišek

Komercialist, Osrednjeslovenska-primorska regija

+386 (0)40 808654 tadej@bar-media.si

Tadeja Hehtl

Reklamacije

tadeja@bar-media.si

Mirko Radujković

Direktor prodaje

+386 (0)31 445 320 mirko@bar-media.si

Sara Radujković

Marketing

+386 (0)51 652 038 sara@bar-media.si