Bar media studio

Ob 10. obletnici smo tudi uradno odprli izobraževalni studio, kjer smo do sedaj gostili že več kot 300 ekip profesionalcev, ki prihajajo iz Horeca (hotel, restaurant, caffe) kanala.

Gostili smo prav tako številne partnerje iz distribucijske mreže in izobraževalnih ustanov predvsem iz smeri gostinstva in turizma. Ponosni smo na številne uspešne CO-brandinge, kjer smo z drugimi znamkami kreirali uspešne prodajne zgodbe.

Studio je namenjen predvsem ustvarjanju in razvoju trenda, ki se je v zadnjih letih pokazal kot ključen faktor razvoja gostinskih ponudb.

Z našimi kupci razvijamo številne trende, ki njih posledično uvršča med najbolj trendovske gostinske točke.

Za vse naše dosedanje in nove kupce je obisk studia brezplačen in je potrebna predhodna najava na 040/876-733 ali enostavno kontaktirajte vašega lokalnega predstavnika podjetja Bar Media.

Koroško-savinjska regija
Sanja Oprešnik
+386 (0)40 414 744
sanja@bar-media.si

Dolenjsko-zasavska regija
Danijel Lindič
+386 (0)40 683 295
danijel@bar-media.si

Ljubljana in okolica
Tadej Gorišek
+386 (0)40 808654
tadej@bar-media.si

Gorenjska regija
Sara Eling
+386 (0)31 535 539
sara.eling@bar-media.si

Podravska regija
Pia Radović
+ 386 (0) 70 358 259
pia@bar-media.si

Obalno-kraška regija
Nikola Pajović
+ 386 (0) 68 603 469
nikola@bar-media.si

Pomurska regija
Pamela Križan
+ 386 (0) 40 536 218
pamela@bar-media.si